
Jewelry Artificial Crystal Heart Pendant Snake Bone Chain Electroplated Simple Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images












Jewelry Artificial Crystal Heart Pendant Snake Bone Chain Electroplated Simple Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























