
Jewelry Artificial Crystal Imitation Pearls Snake Bone Chain Animal Zodiac Butterfly Choker Electroplating Design For Women
Jewelry Artificial Crystal Imitation Pearls Snake Bone Chain Animal Zodiac Butterfly Choker Electroplating Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 26g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images








Jewelry Artificial Crystal Imitation Pearls Snake Bone Chain Animal Zodiac Butterfly Choker Electroplating Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 26g |























