
Jewelry Bohemian Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Alloy Star Geometric Electroplated Pendant Necklace
Jewelry Bohemian Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Alloy Star Geometric Electroplated Pendant Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
More Images






Jewelry Bohemian Imitation Pearl Copperclad Iron Chain Alloy Star Geometric Electroplated Pendant Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Bohemian,Animals |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 36g |























