
Jewelry Bohemian Metal Iron Chain Alloy Imitation Pearl Acrylic Turquoise Animal Zodiac Heart Multilayer Necklace Electroplating
Jewelry Bohemian Metal Iron Chain Alloy Imitation Pearl Acrylic Turquoise Animal Zodiac Heart Multilayer Necklace Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 84g |
Original: $4.14
-65%$4.14
$1.45More Images






Jewelry Bohemian Metal Iron Chain Alloy Imitation Pearl Acrylic Turquoise Animal Zodiac Heart Multilayer Necklace Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 84g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Pearl + Acrylic + Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Bohemian,Shape,Pattern |
| Weight | 84g |























