
Jewelry Dopamine Colorful Cross Shell Pendant Elastic Bracelet Ccb Material Geometric Animal Zodiac Electroplating Style For Women
Jewelry Dopamine Colorful Cross Shell Pendant Elastic Bracelet Ccb Material Geometric Animal Zodiac Electroplating Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting,Opening Ceremony |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 22g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images









Jewelry Dopamine Colorful Cross Shell Pendant Elastic Bracelet Ccb Material Geometric Animal Zodiac Electroplating Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting,Opening Ceremony |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Fashionable Commuting,Opening Ceremony |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 22g |























