🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Jewelry Hip Hop Style Copper Tennis Chain Zirconia Geometric Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Men's Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 31g |
Select Color
Select Spec
From $4.31
Original: $12.32
-65%Jewelry Hip Hop Style Copper Tennis Chain Zirconia Geometric Pendant Necklace Unisex—
$12.32
$4.31More Images






Jewelry Hip Hop Style Copper Tennis Chain Zirconia Geometric Pendant Necklace Unisex
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Men's Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper,Necklace 18Inch (Length 45.72Cm),Necklace 22Inch (Length 55.88Cm) |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Men's Necklace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 31g |

