🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Hip Hop Zircon Inlaid Copper Leaf Pendant Necklace With Melon Seed Clasp
| Inlay Material | Zircon |
|---|---|
| Maple Leaf Necklace | Cross-Border Exclusive Maple Leaf Necklace Purely Handmade |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant | Cross-Border Handmade Personalized Pendant |
| Style | Hip Hop,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
$4.01
Original: $11.45
-65%Wholesale Hip Hop Zircon Inlaid Copper Leaf Pendant Necklace With Melon Seed Clasp—
$11.45
$4.01More Images




Wholesale Hip Hop Zircon Inlaid Copper Leaf Pendant Necklace With Melon Seed Clasp
| Inlay Material | Zircon |
|---|---|
| Maple Leaf Necklace | Cross-Border Exclusive Maple Leaf Necklace Purely Handmade |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant | Cross-Border Handmade Personalized Pendant |
| Style | Hip Hop,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Zircon |
|---|---|
| Maple Leaf Necklace | Cross-Border Exclusive Maple Leaf Necklace Purely Handmade |
| Material | Copper |
| Modeling | Leaves |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant | Cross-Border Handmade Personalized Pendant |
| Style | Hip Hop,Plant Flowers |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |

