
Jewelry Imitation Pearl Alloy Bow Starfish Animal Zodiac Pendant Clavicle Chain Electroplated
Jewelry Imitation Pearl Alloy Bow Starfish Animal Zodiac Pendant Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Elegant,Animal |
| Weight | 35g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Jewelry Imitation Pearl Alloy Bow Starfish Animal Zodiac Pendant Clavicle Chain Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Elegant,Animal |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Elegant,Animal |
| Weight | 35g |























