
Jewelry Imitation Pearl And Artificial Crystal Lily Of The Valley Bouquet Tassel Pendant Necklace Handmade For Women
Jewelry Imitation Pearl And Artificial Crystal Lily Of The Valley Bouquet Tassel Pendant Necklace Handmade For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images






Jewelry Imitation Pearl And Artificial Crystal Lily Of The Valley Bouquet Tassel Pendant Necklace Handmade For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 5g |























