
Jewelry Imitation Pearl Geometric Punk Ball Chain Electroplated Short Necklace Choker
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images









Jewelry Imitation Pearl Geometric Punk Ball Chain Electroplated Short Necklace Choker
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 76g |























