
Jewelry Imitation Pearl Glass Alloy Geometric Tassel Necklace Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Glass |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images






Jewelry Imitation Pearl Glass Alloy Geometric Tassel Necklace Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Glass |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl + Glass |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 19g |























