
Jewelry Imitation Pearl Organic Glass Heart Bow Style Clavicle Chain Women's Necklace
| Butterfly Style Diy Lace | Chanel Style Diy Lace Ribbon Pearl Necklace Women's Clavicle Chain Elegant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Weight | 20g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images







Jewelry Imitation Pearl Organic Glass Heart Bow Style Clavicle Chain Women's Necklace
| Butterfly Style Diy Lace | Chanel Style Diy Lace Ribbon Pearl Necklace Women's Clavicle Chain Elegant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Butterfly Style Diy Lace | Chanel Style Diy Lace Ribbon Pearl Necklace Women's Clavicle Chain Elegant Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Weight | 20g |























