
Jewelry Iron Chain Copperclad Iron Chain Alloy Imitation Turquoise Geometric Love Flower Star Pendant Necklace Electroplating
Jewelry Iron Chain Copperclad Iron Chain Alloy Imitation Turquoise Geometric Love Flower Star Pendant Necklace Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images







Jewelry Iron Chain Copperclad Iron Chain Alloy Imitation Turquoise Geometric Love Flower Star Pendant Necklace Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Copper-Clad Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 50g |























