
Jewelry Lolita Collar Ribbon Tassel Choker For Women With Bow And Geometric Pattern
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ribbon |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Ribbon |
| Style | Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images





Jewelry Lolita Collar Ribbon Tassel Choker For Women With Bow And Geometric Pattern
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ribbon |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Ribbon |
| Style | Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ribbon |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Ribbon |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometric Type |
| Pendant Material | Ribbon |
| Style | Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























