
Jewelry Metal Alloy Geometric Punk Handmade Choker Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Weight | 21g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images





Jewelry Metal Alloy Geometric Punk Handmade Choker Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Weight | 21g |























