
Jewelry Metal Geometric Heart Star Shaped Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.28
-65%$1.28
$0.45More Images




Jewelry Metal Geometric Heart Star Shaped Electroplated Women's Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























