
Jewelry Metal Plastic Geometric Ushaped Electroplated Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal,Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images














Jewelry Metal Plastic Geometric Ushaped Electroplated Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal,Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal,Plastic |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 37g |























