
Jewelry Metal Plastic Snake Bone Chain Geometric Ball Clavicle Necklace For Women Electroplated Punk Style
Jewelry Metal Plastic Snake Bone Chain Geometric Ball Clavicle Necklace For Women Electroplated Punk Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Jewelry Metal Plastic Snake Bone Chain Geometric Ball Clavicle Necklace For Women Electroplated Punk Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Plastic |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 18g |























