
Jewelry Plastic Resin Rice Beads Handmade Women's Geometric Navel Waist Chain
| Material | Plastic,Resin |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Size | Body Chain |
| Style | Women's |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
More Images








Jewelry Plastic Resin Rice Beads Handmade Women's Geometric Navel Waist Chain
| Material | Plastic,Resin |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Size | Body Chain |
| Style | Women's |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Plastic,Resin |
|---|---|
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
| Precious Metal Quality | Rice Beads |
| Size | Body Chain |
| Style | Women's |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























