
Jewelry Polymer Clay Acrylic Alloy Dripping Oil Beaded Bracelet With Crown Letters Numbers Text Pendant For Women
Jewelry Polymer Clay Acrylic Alloy Dripping Oil Beaded Bracelet With Crown Letters Numbers Text Pendant For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay + Ccb + Acrylic + Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 42g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images











Jewelry Polymer Clay Acrylic Alloy Dripping Oil Beaded Bracelet With Crown Letters Numbers Text Pendant For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay + Ccb + Acrylic + Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay + Ccb + Acrylic + Alloy Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend,Travel Commemoration |
| Pattern | Crown,Letters,Numbers,Text |
| Style | Personality,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Dripping Oil |
| Weight | 42g |























