
Jewelry Punk Alloy Imitation Turquoise Animal Zodiac Geometric Pendant Necklace With Iron Chain Electroplating
Jewelry Punk Alloy Imitation Turquoise Animal Zodiac Geometric Pendant Necklace With Iron Chain Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images








Jewelry Punk Alloy Imitation Turquoise Animal Zodiac Geometric Pendant Necklace With Iron Chain Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























