
Jewelry Punk Metal Cross Imitation Pearl Tassel Bow Necklace Alloy Iron Chain Electroplating For Women
Jewelry Punk Metal Cross Imitation Pearl Tassel Bow Necklace Alloy Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Alloy + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images








Jewelry Punk Metal Cross Imitation Pearl Tassel Bow Necklace Alloy Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Alloy + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearl + Iron Chain + Alloy + Webbing |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























