
Jewelry Punk Snakeshaped Metal Crystal Finger And Back Chain Bracelet Electroplated Alloy
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images




Jewelry Punk Snakeshaped Metal Crystal Finger And Back Chain Bracelet Electroplated Alloy
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























