
Jewelry Punk Style Cross Conch Imitation Pearl Pendant Necklace Geometric Animal Zodiac Metal Electroplated
Jewelry Punk Style Cross Conch Imitation Pearl Pendant Necklace Geometric Animal Zodiac Metal Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 17g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images











Jewelry Punk Style Cross Conch Imitation Pearl Pendant Necklace Geometric Animal Zodiac Metal Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Versatile,Animal |
| Weight | 17g |























