
Jewelry Retro Alloy Necklace With Imitation Turquoise And Cactus Pendant Electroplated For Women
Jewelry Retro Alloy Necklace With Imitation Turquoise And Cactus Pendant Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 42g |
More Images





Jewelry Retro Alloy Necklace With Imitation Turquoise And Cactus Pendant Electroplated For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy + Imitation Turquoise |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 42g |























