
Jewelry Set Alloy And Copper Electroplated Flowers Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style For Women
Jewelry Set Alloy And Copper Electroplated Flowers Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 12g |
Original: $2.58
-65%$2.58
$0.90More Images







Jewelry Set Alloy And Copper Electroplated Flowers Pendant Clavicle Chain Light Luxury Style For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Women's |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 12g |























