
Jewelry Set Hiphop Style Ot Buckle Imitation Pearls Turquoise Heart Water Drop Bell Electroplating
Jewelry Set Hiphop Style Ot Buckle Imitation Pearls Turquoise Heart Water Drop Bell Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ot Buckle Jewelry Ins Hip-Hop Style Fashion Necklace Bracelet Jewelry Set,Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Niche Design Ot Buckle Jewelry | Inship Hop Stylefashion Necklace Bracelet Jewelry Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images









Jewelry Set Hiphop Style Ot Buckle Imitation Pearls Turquoise Heart Water Drop Bell Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ot Buckle Jewelry Ins Hip-Hop Style Fashion Necklace Bracelet Jewelry Set,Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Niche Design Ot Buckle Jewelry | Inship Hop Stylefashion Necklace Bracelet Jewelry Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Ot Buckle Jewelry Ins Hip-Hop Style Fashion Necklace Bracelet Jewelry Set,Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Niche Design Ot Buckle Jewelry | Inship Hop Stylefashion Necklace Bracelet Jewelry Suit |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Turquoise |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























