
Jewelry Set With Moissanite Geometric Pattern Light Luxury Style 925 Sterling Silver For Women
Jewelry Set With Moissanite Geometric Pattern Light Luxury Style 925 Sterling Silver For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $22.92
-65%$22.92
$8.02More Images




Jewelry Set With Moissanite Geometric Pattern Light Luxury Style 925 Sterling Silver For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























