
Jewelry Simple Style Alloy Snake Bone Chain Imitation Pearl Cross Pendant Necklace With Diamond Geometric Design For Women
Jewelry Simple Style Alloy Snake Bone Chain Imitation Pearl Cross Pendant Necklace With Diamond Geometric Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images





Jewelry Simple Style Alloy Snake Bone Chain Imitation Pearl Cross Pendant Necklace With Diamond Geometric Design For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearl |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 12g |























