
Jewelry Small Fish Shell Pendant Clavicle Chain Stacked Wear Rice Beads Alloy Animal Zodiac Electroplated Necklace For Women
Jewelry Small Fish Shell Pendant Clavicle Chain Stacked Wear Rice Beads Alloy Animal Zodiac Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Jewelry Small Fish Shell Pendant Clavicle Chain Stacked Wear Rice Beads Alloy Animal Zodiac Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rice Beads + Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Stacking Style,Natural |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























