
Jewelry Starfish Shell Artificial Crystal Marine Life Set With Diamonds Necklace Bracelet For Women
Jewelry Starfish Shell Artificial Crystal Marine Life Set With Diamonds Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Marine Life |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 21g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images




















Jewelry Starfish Shell Artificial Crystal Marine Life Set With Diamonds Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Marine Life |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Marine Life |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Sweet,Minimalist |
| Weight | 21g |























