
Jewelry Zircon Inlaid Copper Bamboo Chain Threepiece Set Necklace Earrings Bracelet
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Simple,Unisex |
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Original Design |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 15g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images








Jewelry Zircon Inlaid Copper Bamboo Chain Threepiece Set Necklace Earrings Bracelet
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Simple,Unisex |
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Original Design |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Simple,Unisex |
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Original Design |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 15g |























