
Ladies Alloy Case Textile Strap Round Dial Telescopic Rope Clasp Woven Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Telescopic Rope |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Beads |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Process |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images














Ladies Alloy Case Textile Strap Round Dial Telescopic Rope Clasp Woven Bracelet Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Telescopic Rope |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Beads |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Process |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Telescopic Rope |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Beads |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Textile |
| Style | Process |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























