
Ladies Alloy Casual Round Quartz Watch With Bracelet Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 38g |
Original: $3.97
-65%$3.97
$1.39More Images







Ladies Alloy Casual Round Quartz Watch With Bracelet Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 27Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 38g |























