
Ladies Alloy Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Roman Face And Simple Fashion Style
Ladies Alloy Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Roman Face And Simple Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images





















Ladies Alloy Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Roman Face And Simple Fashion Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Titanium Metal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |























