
Ladies Fashion Business Diamond Waterproof Luminous Quartz Watch With Round Dial And Alloy Strap And Case
Ladies Fashion Business Diamond Waterproof Luminous Quartz Watch With Round Dial And Alloy Strap And Case
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 88g |
Original: $5.96
-65%$5.96
$2.09More Images















Ladies Fashion Business Diamond Waterproof Luminous Quartz Watch With Round Dial And Alloy Strap And Case
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 88g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Ladies |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 88g |























