
Ladies Fashion Metal Alloy Titanium Watch Round Dial Quartz Bracelet
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images







Ladies Fashion Metal Alloy Titanium Watch Round Dial Quartz Bracelet
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Metal |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 68g |























