
Ladies Fashion Metal And Genuine Leather Square Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images










Ladies Fashion Metal And Genuine Leather Square Quartz Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 20g |























