🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ladies Fashion Simple Watch Set With Stainless Steel Material And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 350g |
Select Color
From $5.14
Original: $14.68
-65%Ladies Fashion Simple Watch Set With Stainless Steel Material And Round Dial—
$14.68
$5.14More Images






Ladies Fashion Simple Watch Set With Stainless Steel Material And Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 350g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | One-Piece Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 21Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 350g |







