🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Fashion Electronic Watch Square Shape Pu Strap Plastic Case Geometric Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Pu |
| Style | Null,Geometry |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.87
Original: $2.48
-65%Wholesale Fashion Electronic Watch Square Shape Pu Strap Plastic Case Geometric Style—
$2.48
$0.87More Images












Wholesale Fashion Electronic Watch Square Shape Pu Strap Plastic Case Geometric Style
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Pu |
| Style | Null,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Strap Material | Pu |
| Style | Null,Geometry |
| Weight | 30g |







