
Ladies Hollow Quartz Watch Fashionable Alloy Imitation Leather Ordinary Glass Mirror Spiral Crown Pin Buckle Round Dial
Ladies Hollow Quartz Watch Fashionable Alloy Imitation Leather Ordinary Glass Mirror Spiral Crown Pin Buckle Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images











Ladies Hollow Quartz Watch Fashionable Alloy Imitation Leather Ordinary Glass Mirror Spiral Crown Pin Buckle Round Dial
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 40g |























