
Ladies Luxury Quartz Watch Alloy Case And Strap Round Dial Waterproof
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Original: $6.11
-65%$6.11
$2.14More Images









Ladies Luxury Quartz Watch Alloy Case And Strap Round Dial Waterproof
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |























