
Ladies Luxury Retro Fashion Oval Dial Leather Band Metal Case Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $13.97
-65%$13.97
$4.89More Images













Ladies Luxury Retro Fashion Oval Dial Leather Band Metal Case Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























