Ladies Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Rectangle Dial Business Casual Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Hidden Belt Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 72g |
Original: $7.20
-65%$7.20
$2.52More Images
Ladies Quartz Watch Alloy Case Silicone Strap Rectangle Dial Business Casual Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Hidden Belt Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Hidden Belt Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 72g |























