Ladies Quartz Watch Square Alloy Case Silicone Strap Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images
Ladies Quartz Watch Square Alloy Case Silicone Strap Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























