
Ladies Retro Quartz Wrist Watch With Roman Numerals Rhinestone Dial Alloy Belt Rectangle Shape
Ladies Retro Quartz Wrist Watch With Roman Numerals Rhinestone Dial Alloy Belt Rectangle Shape
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $3.23
-65%$3.23
$1.13More Images









Ladies Retro Quartz Wrist Watch With Roman Numerals Rhinestone Dial Alloy Belt Rectangle Shape
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























