
Ladies Stainless Steel Fashion Watch With Round Dial And Beaded Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Original: $4.23
-65%$4.23
$1.48More Images











Ladies Stainless Steel Fashion Watch With Round Dial And Beaded Bracelet
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 35g |























