
Ladies Watch Alloy Round Dial Fashion Simple Roman Numerals Pullout Bracelet
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images







Ladies Watch Alloy Round Dial Fashion Simple Roman Numerals Pullout Bracelet
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull-Out Type |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 24Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 50g |























