
Ladies Watch Elastic Band Quartz Metal Alloy Cartoon Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images











Ladies Watch Elastic Band Quartz Metal Alloy Cartoon Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Weight | 40g |























