
Ladies Zinc Alloy Geometric Style Electroplated Earrings With Flower And Drop Shape Pattern
Ladies Zinc Alloy Geometric Style Electroplated Earrings With Flower And Drop Shape Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images










Ladies Zinc Alloy Geometric Style Electroplated Earrings With Flower And Drop Shape Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























